Epiroc Simba E7 — гідравлічний промисловий верстат для буріння глибоких свердловин від 51 до 127 мм, призначений для роботи в підземних виробках середнього і великого перерізу. Поставляється з дизельним або акумуляторним приводом. Комплектується різними перфораторами та зануреними пневмоударниками для виконання різноманітних завдань. Буровий модуль, змонтований на стрілі, забезпечує максимальну універсальність і здатність адаптувати верстат до будь-яких умов роботи. Конфігурація бурового модуля Simba E7 дозволяє бурити як віялові свердловини, так і паралельні свердловини на відстані до 6,9 м з однієї позиції. Станком можна управляти дистанційно для збільшення продуктивності і підвищення безпеки та зручності оператора. Якщо ви шукаєте високопродуктивне і точне рішення для буріння глибоких свердловин, покладіться на потужний верстат Simba E7.
Переваги:
- Універсальний і надійний буровий верстат.
- Підходить для всіх типів буріння.
- Широкі можливості конфігурації під конкретні вимоги.
- Підвищення продуктивності.
- Буровий модуль, змонтований на стрілі, адаптує верстат до будь-яких умов роботи.
Технічні характеристики
| Робоча зона, макс. ширина | 8000 мм |
| Робоча зона, макс. висота | 8700 мм |
| Діаметр свердловини | 89 мм - 127 мм |
| Система маніпулювання штангами (RHS) | 27 |
| Довжина свердловини | 51 м |
| Система управління | RHS |
| Буровий перфоратор | COP 3060MUX |
| Дизельний двигун | 120 кВт |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas Copco |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Відповідальний чоловік | |
| Відповідальна особа | Середина Марина |
- Ціна: Ціну уточнюйте






Відправка з 01 липня 2026