Бурильні молотки Montabert є результатом багаторічного досвіду в проектуванні та виробництві пневматичних відбійних молотків та бурильних молотків.
- Просте обслуговування з великими інтервалами і доступними наборами для обслуговування
- Проста кріпильна пластина і низька вартість установки
- Висока ефективність вводу / виводу для зниження і оптимізації енергоспоживання
- Запатентована система лінійного обертання без коробки передач і з високим крутним моментом
- Немає стяжок; одинарний брикетор запобігає заїдання і поломку
- Короткий і міцний корпус для всіх операцій свердління малих діаметрів
- Використовують цілісні сталеві або стандартні стрижні
- Підходить для промивання повітрям або водою
Вага і габарити
| Маса | 418 кг |
| Загальна довжина без хвостовика | 1408 мм |
| Загальна довжина з хвостовиком | 1,646 мм |
| Загальна ширина | 410 мм |
| Зростання | 331 мм |
| Висота над віссю хвостовика | 102 мм |
| Максимальний вихід | 25-30 кВт |
| Діапазон ударного потоку (макс.) | 180 л / хв |
| Діапазон ударного тиску (макс.) | 195 бар |
| Максимальна частота ударів | 2340 уд / хв |
| Максимальна енергія удару | 640 Дж |
| Максимальна швидкість обертання (об / хв) | 125 |
| Витрата масла (л / хв) | 80 |
| Максимальний тиск (бар) | 200 |
| Максимальний крутний момент (Нм) | 1850 р. |
| Промивання водою | N / A |
| Витрата повітря на мастило передній частині 3 бар | 300 л / хв |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montabert |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідна людина | Резова Ольга |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 01 липня 2026