Бурильні молотки Montabert є результатом багаторічного досвіду в проектуванні та виробництві пневматичних відбійних молотків та бурильних молотків.
- Просте обслуговування з великими інтервалами і доступними наборами для обслуговування
- Проста кріпильна пластина і низька вартість установки
- Висока ефективність вводу / виводу для зниження і оптимізації енергоспоживання
- Запатентована система лінійного обертання без коробки передач і з високим крутним моментом
- Немає стяжок; одинарний брикетор запобігає заїдання і поломку
- Короткий і міцний корпус для всіх операцій свердління малих діаметрів
- Використовують цілісні сталеві або стандартні стрижні
- Підходить для промивання повітрям або водою
| Маса | 103 кг |
| Загальна довжина без хвостовика | 826 мм |
| Загальна довжина з хвостовиком | 996-1 007 мм |
| Загальна ширина | 314 мм |
| Зростання | 164,5 мм |
| Висота над віссю хвостовика | 75,5 мм |
| Максимальний вихід | 12-14 кВт |
| Діапазон ударного потоку (макс.) | 90-105 л / хв |
| Діапазон ударного тиску (макс.) | 130-150 бар |
| Максимальна частота ударів | 3,300–4,200 уд / хв |
| Максимальна енергія удару | 180-220 Дж |
| 31 куб. | 43 куб. | 55 куб. | 67 куб. | |
| Максимальна швидкість обертання (об / хв) | 235 | 209 | 193 | 237 |
| Витрата масла (л / хв) | 25 | 30 | 35 рік | 52 |
| Максимальний тиск (бар) | 140 | 140 | 140 | 140 |
| Максимальний крутний момент (Нм) | 230 | 305 | 385 | 466 |
| Промывка водой | 30–60 л / мин |
| Расход воздуха на смазку передней части при 3 бар |
300 л / мин |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montabert |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідна людина | Резова Ольга |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 01 липня 2026