Гідробак закабінний на 110 л сталевий 350X650X600
Компанія Duzce Saglam Depo виготовляє оригінальні гідравлічні баки всіх типів. Окрім стандартних розмірів, вони пропонують спеціальну лінійку продукції. Фірма активно впроваджує інновації та використовує роботизовані технології зварювання на новій виробничій ділянці, застосовуючи сталь високої якості відповідно до стандартів.
Гідравлічний бак закабінного монтажу об'ємом 110 літрів встановлюється у гідравлічних системах для зберігання необхідного об'єму гідравлічного мастила. Сталевий бак має розміри 350х650х600 мм.
Технічні характеристики
- Розміри бака (Д×Ш×В): 350×650×600 мм
- Товщина стінки: 2 мм
- Матеріал гідробака: сталь
- Параметри стрічки бака: ширина 50 мм, товщина 2 мм, хромовані
- Товщина кріплення (лапи): 6 мм
- Склад кріплень: хромовані стрічки, гумові стрічки, дві сталеві лапи, гумові підкладки під бак на сталеві лапи
- Наявність кришки під зворотний фільтр: Так
- Розташування плити під розподільник: збоку
- Розмір отвору під кран (тато/мама): 1 1/4 мама
- Розмір отвору під злив з розподільника: 3/4"
- Специфікація: PDF
Гідравлічний бак не тільки зберігає гідравлічне мастило (робочу рідину) гідроприводу та будь-якої гідравлічної системи, але й виконує важливі функції щодо підтримки робочого стану рідини, а саме:
- Очищення від дрібних сторонніх частинок.
- Сприяє охолодженню та теплообміну.
Чому наші клієнти вибирають гідробаки в Гідролідері?
- Ми співпрацюємо з провідними виробниками з Європи та Туреччини.
- Ми є офіційними постачальниками гідравлічних баків Hyva та Duzce Saglam Depo на території України.
- Всі баки виготовлені з високоякісних матеріалів з використанням роботизованого аргонного зварювання.
- В комплект входять повітряний фільтр та індикатор рівня масла.
- Адаптивна плита для кріплення підходить для 99% варіантів гідророзподільників (на 3 болти, 4 болти та розподільників типу Hyva).
- Наші баки підходять як для одноконтурної, так і для багатоконтурної гідравліки.
- Продукція проходить суворий контроль якості та відповідає європейським стандартам.
- Ми надаємо гарантію на 12 місяців та всі необхідні документи.
- Окрім продажу, ми пропонуємо професійну установку на нашій СТО, а також послугу виїзної установки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ДхШхВ) | 350X650X600 мм |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кріплення розподілювача | Сбоку |
| Матеріал гідробака | Сталь |
| Об'єм (л) | 110 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Розмір отвору під кран (тато або мама) | 1/4 мама |
| Розмір отвору під злив із розподілювача | 3/4'' |
| Стан | Нове |
| Тип бака | Масляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип обладнання | Гідравлічні баки |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина кріплення (Лапи) | 6 мм |
| Товщина стінки | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 000 ₴



