Подрібнювач гілок виробництва України
Товщина стінки корпусу 20мм. Відстань між стінками корпусу 170мм. Відстань між валами 121мм. Шестерні зі шліцевою посадкою діаметром 205мм, товщина 40мм. Розтруб подачі 405х385мм. Розтруб виходу під мішок. Реомендована потужність трактора від 25к.с., 540 об./хв.
Максимальний діаметр гілки, що переробляється:
- Сирої м'якої породи: 120 мм
- Сирої твердої породи: 100 мм
- Сухий твердий порода: 85 мм
Характеристики:
| Діаметр гілок | До 120 мм |
| Тип приводу | ВОМ трактора |
| Продуктивність | До 6 м³/год |
| Габарити | 650x1300x1200 мм |
| Ножі | сталь-65г-4шт |
| Вага | 134 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 04 травня 2026