Подрібнювач гілок виробництва України
Подрібнювач гілок призначений для переробки деревини, обрізків дощок, обаполів, гілок тощо. Перероблена деревина є чудовим паливом для всіх видів спалювання. Дана модель подрібнювача встановлюється на триточкову навішування трактора. Для приводу подрібнювача використовується карданний вал із фрикційною муфтою, яка оберігає подрібнювач та вузли трактора від перевантажень.
Отримана фракція 12-14см
Максимальний діаметр гілки, що переробляється:
- Сирої м'якої породи: 130 мм
- Сирої твердої породи: 110 мм
- Сухий твердий порода: 100 мм
Характеристики:
| Діаметр гілок | До 130 мм |
| Тип приводу | ВОМ трактора |
| Продуктивність | До 8 м³/год |
| Габарити | 900x1300x1250 мм |
| Ножі | сталь-65г-8 шт |
| Вага | 183 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 04 травня 2026