
Подрібнювач деревини для трактора TN-130TK3 PRO з маховиком і конвеєрною стрічкою 3м
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: TN-130TK3 PRO
Відправка з 03 травня 2026Подрібнювач гілок виробництва України
Ця модель подрібнювача встановлюється на універсальну раму з триточковим наваженням на трактори. Привід від ВОМ. Рекомендована потужність трактора від 40 л. режим роботи 540 об/хв.
Ця модель комплектується конвеєрною стрічкою, яка автоматизує завантаження дров у причіп заввишки до 3м, що значно полегшує роботу та підвищує продуктивність до 9 м3/год готової продукції. Завдяки впровадженню приводу конвеєра від кутового шестерного редуктора стала можлива модифікація конвеєрної стрічки у напрямку ходу трактора, що дозволяє проводити переробку гілок більш компактно – в одній смузі руху, що є необхідною умовою в густонаселених пунктах. . На приводний вал додатково встановлено маховик діаметром 480 мм та вагою 30 кг.
Для приводу подрібнювача використовується карданний вал із фрикційною муфтою, яка оберігає подрібнювач та вузли трактора від перевантажень.
Отримана фракція 12-18см
Максимальний діаметр гілки, що переробляється:
- Сирої м'якої породи: 130 мм
- Сирої твердої породи: 110 мм
- Сухий твердий порода: 100 мм
Характеристики:
| Діаметр гілок | До 130 мм |
| Тип приводу | ВОМ трактора |
| Продуктивність | До 9 м³/год |
| Габарити | 1100x1600x2100 мм |
| Ножі | сталь-65г-8шт |
| Вага | 420 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: Ціну уточнюйте

