Подрібнювач гілок виробництва України
Товщина корпусу подрібнювача 20мм. Відстань між стінками корпусу 170мм.Ножі сталь 65Г/10мм/4шт. Відстань між валами 80мм. Шестерні зі шліцевою посадкою діаметром 150мм та товщиною 28мм. Розтруб подачі 405х385мм. Розтруб виходу під мішок. Електродвигун 380В, 7,5 кВт, 3000об./хв.
Отримана фракція 12-18см
Максимальний діаметр гілки, що переробляється:
- Сирої м'якої породи: 80 мм
- Сирої твердої породи: 60 мм
- Сухий твердий порода: 50 мм
Характеристики:
| Діаметр гілок | До 80 мм |
| Тип приводу | Електродвигун |
| Продуктивність | До 4 м³/год |
| Габарити | 600x1250x1000 мм |
| Ножі | сталь-65г-4шт |
| Вага | 168 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 03 травня 2026