Подрібнювач гілок виробництва України
Подрібнювач гілок TN-130D-PRO призначений для переробки деревини, обрізків дощок, обаполів, гілок та інших матеріалів. Отримана після переробки деревина є чудовим паливом для різних видів спалювання. Ця модель розроблена для роботи при максимальних навантаженнях із обробкою великих діаметрів гілок.
- Модифікація PRO оснащена потужнішим дизельним двигуном потужністю 15 к.с. та середньою витратою палива 700 грам на годину.
- Збільшений шків-маховик діаметром 600 мм забезпечує більший інерційний момент при подрібненні гілок з великими діаметрами.
- Ширина між стінками модуля збільшена з 230 до 280 мм.
Ця комплектація робить наш подрібнювач потужнішим і надійнішим порівняно з аналогічними агрегатами конкуруючих виробників.
Додатково TN-130D PRO оснащений:
- Акумулятор.
- Запуск – електростартер.
- Система аварійної зупинки двигуна.
- Датчик температури двигуна.
- Датчик мотогодин.
- Датчик обертів двигуна.
Максимальний діаметр гілки, що переробляється:
- Сирої м'якої породи – 130мм.
- Сирої твердої породи – 110мм.
- Сухий твердої породи – 100мм.
- Отримана фракція 12-18см.
Дизельний двигун:
- Дизельні двигуни більш економічні.
- Дизельні двигуни надійніші за бензинові.
- Дизельні двигуни більш довговічні.
- У дизельних двигунах при низьких оборотах крутний момент більше, ніж у бензинових.
Характеристки:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр гілок | До 130 мм |
| Тип приводу | Дизельний |
| Продуктивність | До 9 м³/год |
| Виробник | Шків |
| Габарити | 800x1500x1530 мм |
| Ножі | сталь-65г-8шт |
| Вага | 395 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 03 травня 2026