
Подрібнювач деревини TN-130DК3L (Дизель 14л.с) з конвеєрною стрічкою 3м на причепі
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: TN-130DК3L
Відправка з 03 травня 2026+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подрібнювач гілок виробництва України
Подрібнювач гілок моделі TN-130DК3L є повністю автономним агрегатом, встановленим на платформу-причіп. Це дозволяє оперативно доставляти його до місць переробки деревини з використанням транспортних засобів дорогами загального користування. Привідний редуктор на робочому модулі подрібнювача значно знижує навантаження на двигун при обробці товстих гілок.
Максимальний діаметр гілки, що переробляється:
- Сирої м'якої породи – 130 мм
- Сирої твердої породи – 110 мм
- Сухої твердої породи – 100 мм
- Фракція, що отримується: 12-18 см
Переваги даної моделі:
- зручна та компактна конструкція подрібнювача не виходить за габарити причепа
- посилена конструкція причепа спеціально розроблена під навантаження подрібнювача
- акумулятор
- система аварійної зупинки двигуна
- знижуючий шестерний редуктор
- шків-маховик діаметром 500 мм (2 струмки профіль “В”)
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Діаметр гілок | До 130 мм |
| Тип приводу | Дизельний |
| Продуктивність | До 9 м³/год |
| Виробник | Шків |
| Габарити | 1800x2600x3400 мм |
| Ножі | сталь-65г-8шт |
| Вага | 675 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

