
Подрібнювач деревини TN-180BК3L PRO (Бензин 20 к.с.) з конвеєрною стрічкою 3м на причепі
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: TN-180BК3L PRO
Відправка з 03 травня 2026Подрібнювач гілок виробництва України
Подрібнювач гілок моделі TN-180BK3L PRO є повністю автономним агрегатом, встановленим на двовісній платформі-причепі з гальмами. Це дозволяє швидко доставляти його на місця переробки деревини транспортними засобами громадськими дорогами. Крім того, він комплектується конвеєрною стрічкою, яка автоматизує завантаження деревини в причіп заввишки до 3 м, що значно спрощує роботу та підвищує продуктивність до 12 м³/год готової продукції. Привідний редуктор на робочому модулі подрібнювача суттєво знижує навантаження на двигун при переробці товстих гілок.
Максимальний діаметр гілки, що переробляється:
- Сирої м'якої породи – 180 мм
- Сирої твердої породи – 150 мм
- Сухої твердої породи – 140 мм
- Отримана фракція 15-18 см
Особливості:
- Конвеєрна стрічка 3м
- Акумулятор
- Система аварійної зупинки двигуна
- Знижувальний шестерний редуктор
- Шків-маховик діаметром 500 мм (2 струмки профіль “В”)
- Поворотна платформа на 360 градусів
- Двохосний причіп з гальмами
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр гілок | До 180 мм |
| Тип приводу | Бензиновий |
| Продуктивність | До 12 м³/год |
| Виробник | Шків |
| Габарити | 1800x3400x2600 мм |
| Ножі | сталь-65г-6-шт |
| Вага | 1140 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: Ціну уточнюйте


