
Напівпричіп-материаловоз Kaessbohrer K. SSK 90 / 8 - 10 / 24
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: K.SSK 90 / 8 - 10 / 24
Відправка з 10 травня 2026+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вантажопідйомність:
- Навантаження на вісь: 27.000 кг
- граничне допустиме навантаження: 12.000 кг
- Повна вага: 39.000 кг
| Висота сідельно-зчіпного пристрою | 1.180 мм |
|---|---|
| Діаметр ємності (D) | 2550 мм |
| Колісна база (WB) | 7.900 мм |
| Зовнішня довжина (L)/хв | 14000 мм |
| Обсяг | 90 м3 |
| Власна маса ±3% | 8.700 кг |
| Робоча температура °C | -20/80°C |
| Випробовувальний тиск (бар) | 3 бар |
| Робочий тиск (бар) | 2 бар |
Основні характеристики:
- Шасі: Виготовлений із високоякісної та високоміцної сталі S355J2 відповідно до стандарту ISO 1726-2. Виготовлений із двох зварних поздовжніх балок у формі «I» з поперечними балками на потрібних інтервалах.
- Тормозна система: Двоконтурна електропневматична гальмівна система з системою антиблокування EBS 2S/2M відповідно до Правил ЄЕК ООН R13 та вбудованої системи електронного контролю стійкості RSS.
- Розмір шин: 385/65 R 22.5.
- Осі: осі BPW, пневматична підвіска, дискові гальма, вантажопідйомність 9 тонн.
- Електрична система: Освітлювальна система марки ASPÖCK.
- Тип кузова: алюмінієва підйомна циліндрична ємність з повнорозмірними армованими профілями праворуч і зліва від ємності та розвантажувальним конусом DN700 в задній частині.
- Кількість люків: 8 x DN450 люків.
- Розміри розвантажувальної горловини: Обладнаний нержавіючою електрополірованою розвантажувальною горловиною з діаметром розвантаження, що зменшується, від 700 мм до 200 мм.
- Утримувач шланга: 1 x DN200, 5 м тримач рукава із задньою кришкою.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaessbohrer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Відповідальна особа | Тріска Марія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


