
Напівпричіп-контейнеровоз Kaessbohrer K. SHG AVH / 45 -12 / 27
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: K.SHG AVH / 45 -12 / 27
Відправка з 10 травня 2026+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вантажопідйомність:
- Навантаження на візок: 27.000 кг
- граничне допустиме навантаження: 12.000 кг
- Повна вага: 39.000 кг
| Висота сідельно-зчіпного пристрою | 1.100 мм |
|---|---|
| Висота гуська (NH) | 130 мм |
| Колісна база (WB) | 7.850 мм |
| Зовнішня довжина (L)/хв | 13.420 мм |
| Власна маса ±3% | 5.100 кг |
Основні характеристики:
- Шасі: виготовлено з високоякісної та високоміцної сталі S700 MC відповідно до стандарту ISO 1726-2, складається з двох зварних поздовжніх балок у формі «I» із поперечними балками на необхідних інтервалах. Оброблена KTL захистом Kässbohrer (10 років гарантії на наскрізну корозію).
- Тормозна система: двоконтурна електропневматична гальмівна система Wabco EBS 2S/2M з антиблокувальною системою (ABS) та системою управління нахилом (RSS) відповідно до Правил ЄЕК ООН R13.
- Розмір шин: 385/55 R 22.5.
- Осі: осі вантажопідйомністю 3 x 9 тонн BPW EAC (ECO Air Compact), дискові гальма.
- Електрична система: освітлювальна система ASPÖCK Europoint III з 24 В світлодіодною бічною лампою та 2x7 та 1x15-контактними роз'ємами відповідно до Правил ЄЕК ООН R48 та законодавства ADR.
- Контейнерні замки: обладнано 5 x 2 контейнерними замками, що підходять для перевезення 1 x 20 футового контейнера ззаду, 2 x 20 футових контейнерів, 1 x 40 футового контейнера, 1 x 45 футового контейнера.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaessbohrer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Контейнер |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Відповідальна особа | Тріска Марія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


