
Напівпричіп-контейнеровоз Kaessbohrer K. SHG AVMH / 45 - 12 / 27
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: K.SHG AVMH / 45 - 12 / 27
Відправка з 10 травня 2026+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вантажопідйомність:
- Навантаження на візок: 27.000 кг
- Гранична допустима навантаження: 16.000 кг
- Повна маса: 43.000 кг
| Висота сідельно-зчіпного пристрою | 1.100 мм |
|---|---|
| Висота гуська (NH) | 130 мм |
| Колісна база (WB) | 6.050 мм |
| Довжина - закрите положення | 9.485 мм |
| Власна маса ±3% | 5.130 кг |
Основні характеристики:
- Шасі: шасі з високою міцністю, виконаний із сталевих профілів S700 MC, QSTE 380 TM і ST52 3.
- Гальмівна система: двоконтурна гальмівна система EBS WABCO 2S/2M з RSS, гальмо стоянки з пружинним приводом у відповідності з директивою ЄС 71/320 EEC.
- Розмір шин: 385/55 R 22.5 шини, сталеві диски для дискового гальма, для 22,5 шин.
- Осі: VALX Дискове гальмо.
- Електрична система: освітлювальна система ASPÖCK Europoint III з 24 До світлодіодним бічній лампою і 2x7 і 1x15-контактними роз'ємами відповідно до П равилами ЄЕК ООН R48 і законодавством ADR.
- Контейнерні замки: 5 х 2 контейнерні замки.
- Металевий: довгострокова захист бічних балок кузова шасі і секцій гуська від корозії (85/15) Zn/Al покриттям.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaessbohrer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Відповідальна особа | Тріска Марія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


