Рефрижератор K.SRI F / 10 - 12 / 27 призначений для перевезення квітів.
Вантажопідйомність:
- Навантаження на візок: 27.000 кг
- граничне допустиме навантаження: 12.000 кг
- Повна вага: 39.000 кг
| Висота сідельно-зчіпного пристрою | 1.100 мм |
|---|---|
| Висота гуська (NH) | 10 мм |
| Колісна база (WB) | 7.700 мм |
| Зовнішня довжина (L) | 13.600 мм |
| Внутрішня довжина (IL) | 13.385 мм |
| Загальна довжина (W) | 2.600 мм |
| Внутрішня ширина (IW) | 2.500 мм |
| Внутрішня висота (IH) | 2.700 мм |
| Загальна висота | 4.020м |
| Власна маса ±3% | 7.300 кг |
Основні характеристики:
- Шасі: виготовлений з високоякісної та високоміцної сталі S700 MC, відповідно до стандарту ISO 1726-2. Виготовлений із двох зварних поздовжніх балок у формі "I" з поперечними балками на необхідних відстанях. Посилений захистом KTL з досвідом Kässbohrer (10 років гарантії на перфорацію іржі).
- Тормозна система: WABCO EBS 2S / 2M, двоконтурна гальмівна система з RRS ,стоянкове гальмо пружинного типу згідно EC DİRECTİVE 71/320 EEC.
- Розмір шин: 385/65 R22.5.
- Осі: осі дискового гальма BPW EAC (ECO Air Compact) 3 х 9 тонн.
- Електрична система: бічні габаритні ліхтарі Світлодіодна система освітлення з 2 x 7 + 15-контактними розетками, які відповідають нормам ECE 76/756 AB та ADR.
- Пол: діаметром 124 мм з 3-міліметровими краплеподібними малюнками на верхній стороні відповідає нормі EN 283, стійкий до навантаження на вісь 7,0 кг, а також ізольований та поперечно посилений.
- Верхня конструкція: оснащена високоізольованою 45-міліметровою армованою скловолокном багатошаровою бічною панеллю та композитними профілями для забезпечення міцності бічних панелей та чудової ефективності ізоляції. Двостулкові та покриті склопластиком двері товщиною 85 мм з ізоляцією та ущільненням навколо крил. Кожні двері оснащені одинарними замками із нержавіючої сталі. Гумові амортизатори для захисту шарнірів встановлені вертикально на висоту задньої рами. Посилена задня стійка із композитними профілями. Передня панель товщиною 73 мм встановлена для монтажу холодильного агрегату та містить вентиляційний люк та сходи. Є панель даху 84 мм з 4 спеціальними вбудованими світильниками.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaessbohrer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Відповідальна особа | Тріска Марія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 12 травня 2026