Вантажопідйомність:
- Навантаження на візок: 27.000 кг
- граничне допустиме навантаження: 12.000 кг
- Повна вага: 39.000 кг
| Висота сідельно-зчіпного пристрою | 1.150 мм |
|---|---|
| Висота гуська (NH) | 10 мм |
| Колісна база (WB) | 7.700 мм |
| Зовнішня довжина (L) | 13.600 мм |
| Внутрішня довжина (IL) | 13.385 мм |
| Загальна довжина (W) | 2.600 мм |
| Внутрішня ширина (IW) | 2.460 мм |
| Внутрішня висота (IH) | 2.650 мм |
| Власна маса ±3% | 7.300 кг |
Основні характеристики:
- Шасі: виготовлений з високоякісної та високоміцної сталі S700 MC відповідно до стандарту ISO 1726-2. Складається з двох зварних подовжніх балок у формі «I» із поперечними балками на необхідних інтервалах. Оброблена KTL захистом Kässbohrer (10 років гарантії на скво зну корозію).
- Тормозна система: двоконтурна електропневматична гальмівна система, включаючи систему антиблокування EBS 2S/2M, сумісну з Директивою ЄС 71/320 та систему керування роликами RSS, вбудовану в гальмівну систему.
- Розмір шин: 385/65 R22.5.
- Осі: осі вантажопідйомністю 3 x 9 тонн BPW EAC (ECO Air Compact), дискові гальма.
- Електрична система: бічні освітлювальні світлодіоди з 2 x 7 + 15-контактними роз'ємами, які відповідають вимогам ECE 76/756 AB та ADR.
- Підлога: 124-міліметрова підлога з 3 мм рифленням на верхній стороні відповідає нормі EN 283, допустиме навантаження на вісь 7 200 кг, ізольована і поперечно армована.
- Верхня конструкція: Двостулкові двері товщиною 85 мм, покриті матеріалом GRP та ущільненнями навколо дверей. Передня панель товщиною 73 мм змонтована для монтажу холодильного агрегату та містить вентиляційний люк та сходи. Дах складається з 84 мм панелі з 4 спеціальними вбудованими світильниками. Бічні стінки складаються з 61 мм панелі з алюмінієвими смугами та ізоляцією.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaessbohrer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Відповідальна особа | Тріска Марія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 12 травня 2026