Вантажопідйомність:
- Навантаження на візок: 40.000 кг
- граничне допустиме навантаження: 18.000 кг
- Повна вага: 58.000 кг
| Висота сідельно-зчіпного пристрою | 1.300 мм |
|---|---|
| Колісна база (WB) | 8.480 мм |
| Зовнішня довжина (L) | 13.190 мм |
| Довжина гуська (GL) | 3.950 мм |
| Довжина платформи (PL) | 9.240 мм |
| Загальна довжина (W) | 2.550 мм. Загальна довжина + 600 мм Бічні розширення |
| Висота платформи (PH) | 890мм |
| Власна маса ±3% | 11.180 кг |
- Шасі: виготовлений з високоякісної та високоміцної сталі S700 mc відповідно до стандарту ISO 1726.
- Тормозна система: двоконтурна електропневматична гальмівна система WABCO EBS 4S/3M з антиблокувальною системою (ABS) та системою управління нахилом (RSS) відповідно до Правил ЄЕК ООН R13.
- Розмір шин: 245/70 R 17.5
- Осі: осі BPW з пневматичною підвіскою та барабанними гальмами. Вантажопідйомністю 11 тонн.
- Електрична система: Електрична система 24 В. Світлодіодне бічне освітлення 2x7 та 1х15 контактними роз'ємами відповідно до Правил ЄЕК ООН R48 та законодавства ADR.
- Підлога: верхня частина вантажної платформи довжиною 9 240 мм покрита сталлю, а решта платформи має настил з твердої деревини товщиною 30 мм. При довжині платформи 11 700 мм підлога повністю має сталеве покриття.
- Апарелі: гідравлічні аппарелі подвійного складання з покриттям з твердої деревини товщиною 40 мм, довжиною 3 650 мм і шириною 850 мм, кут лону апарелі 12 градусів, вантажопідйомність 40 000 кг. Висота 3130 мм у складеному положенні.
- Поворотні осі: дві передні осі фіксовані, третя і четверта вісь, що підрулює.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaessbohrer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Платформа |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Відповідальна особа | Тріска Марія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 12 травня 2026