Вантажопідйомність:
- Навантаження на візок: 36.000 кг
- граничне допустиме навантаження: 18.000 кг
| Висота сідельно-зчіпного пристрою | 1.150 мм |
|---|---|
| Висота платформи (PH) | 1.300 мм |
| Висота гуська (NH) | 180 мм |
| Загальна довжина (W) | 2.550 мм |
| Колісна база (WB) | 7.770 мм |
Основні характеристики:
- Шасі: виготовлений з високоякісної та високоміцної сталі S700 MC відповідно до стандарту ISO 1726.
- Тормозна система: двоконтурна електропневматична гальмівна система Wabco EBS 4S/3M з антиблокувальною системою (ABS) та підтримкою стійкості до перекидання (RSS) відповідно до Правил ЄЕК ООН R13.
- Розмір шин: 385/65/R 22.5.
- Осі: вісь з пневматичною підвіскою BPW і дисковим гальмом.
- Електрична система: освітлювальна установка 24 В з 2 x 7 + 1 x 15 контактними роз'ємами відповідно до правил Директиви 76/756/EEC.
- Пол: 2 мм Омега профіль армована 30 мм підлога з твердих порід дерева.
- Тип передньої панелі: передня панель виготовлена із сталі товщиною 1.500 мм.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaessbohrer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Платформа |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Відповідальна особа | Тріска Марія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 12 травня 2026