Вантажопідйомність:
- Навантаження на візок: 30.000 кг
- граничне допустиме навантаження: 24.000 кг
- Повна вага: 54.000 кг
| Висота сідельно-зчіпного пристрою | 1.250 мм |
|---|---|
| Колісна база (WB) | 12.810 мм |
| Зовнішня довжина (L) | 16.175 мм |
| Довжина гуська (GL) | 4020 мм |
| Довжина платформи (PL) | 7.900 мм |
| Довжина розширення платформи (PL) | 5.400 мм |
| Загальна довжина (W) | 2.540 мм |
| Висота рами (у навантаженому стані) | 325 мм зверху / 100 мм знизу |
| Власна маса ±3% | 16.500 кг |
Основні характеристики:
- Шасі: виготовлений з високоякісної та високоміцної сталі S700 MC відповідно до стандарту ISO 1726.
- Розмір шин: 245/70 R17.5.
- Осі: осі BPW вантажопідйомністю 12 тонн, барабанні гальма.
- Електрична система: Standard.
- Поворотні осі: 3 гідравлічні повороти.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaessbohrer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Платформа |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Відповідальна особа | Тріска Марія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 12 травня 2026