Вантажопідйомність:
- Кількість палет: 34 європіддони
- Повна вага: 34.000 кг
| Внутрішня висота (IH) | 2.750 мм |
|---|---|
| Зовнішня довжина (L) | 13.715 мм |
| Внутрішня довжина (IL) | 13.610 мм |
| Загальна довжина (W) | 2.550 мм |
| Внутрішня ширина (IW) | 2.480 мм |
| Власна маса ±3% | 4.710 кг |
| Код висоти | C63 |
Основні характеристики:
- Шасі: виготовлено з високоміцної сталі S700 MC, 290 мм лонжерон з високим перетином, посилене шасі для інтермодального транспорту зі сталевим хрестовим з'єднанням. Посилене шасі забезпечує звантаження на поїзд при інтермодальних перевезеннях з різними положеннями і контейнерами, які підходять для 45-футових і 40-футових контейнерів. Обладнано 4 точками для з'єднання крана (2 зліва + 2 справа). Розміри тунелю: 4000 x 1030 x 120 мм.
- Підлога: підлога товщиною 30 мм. з прогумованим покриттям (водостійкий), допустиме Навантаження на вісь навантажувача 7.200 кг згідно DIN EN 283.
- K-Fix: K-Fix має по 49 отворів з кожного боку, що збільшує кількість варіантів зміцнення вантажу. Кожна точка кріплення вантажу має вантажопідйомність 2,5 тонни.
- Тип передньої панелі: сталева панель з покриттям KTL та захисна фанера 2.440 мм.
- Тип даху: односторонній розсувний дах EDSCHA зі сталевими поперечними натягувачами для забезпечення безпеки вантажу.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaessbohrer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Контейнер |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Відповідальна особа | Тріска Марія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 13 травня 2026