З допомогою кам'яного складальника ви можете легко виймати і збирати каміння з оброблюваної землі.
Кам'яний складальник 175 TUTKUN - це машина, спеціально розроблена для збору каменів на поверхні і на глибині 30 см в полі.
Завдяки гідравлічній розвантажувальної системі ви можете вивантажувати камені прямо в самоскид вантажівка або у кут поля.
Технічні характеристики:
| Робоча глибина (Макс.) | 30-35 см |
| Довжина | 520 см |
| Транспортна ширина | 255 см |
| Висота | 255 см |
| Робоча ширина | 175 см |
| Висота зберігання | 255 см |
| Хв. / Макс. Діаметр стягуються каменів | 3 - 35 см |
| Ємність накопичувача | Максимум. 6000 кг |
| Необхідна потужність трактора | 60 - 80 л. с. |
| Вага | 3525 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Tutkun |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Відповідальна особа | Резванова Ольга |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 13 травня 2026