Камінний збирач 200 - е це машина, спеціально розроблена для збирання каменів на поверхні та на глибині 30 см у полі.
Ця машина також може бути використана у промислових зонах для очищення ділянок, а також для очищення піщаних пляжів.
Робоча ширина 200 см, легко збирає камені розміром від 3см до 35см, зайвий грунт і менші камені проходять через сито і назад на землю.
Технічні характеристики:
| Робоча глибина (Макс.) | 30-35 см |
| Довжина | 520 см |
| Транспортна ширина | 280 см |
| Висота | 255 см |
| Робоча ширина | 200 см |
| Висота зберігання | 260 см |
| Мін. / Макс. Діаметр каменів, що збираються | 3 - 35 см |
| Ємність накопичувача | Максимум. 8500 кг |
| Потрібна потужність трактора | 80 - 90 к.с. |
| Вага | 3850 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Tutkun |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Відповідальна особа | Резванова Ольга |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 12 травня 2026