Ця машина також може використовуватися для збирання каменів на промислових майданчиках і для очищення пляжного піску.
Машина легко збирає камені з робочою шириною 200 см, 175 см, 140 см, розміром 3 см і 40 см.
Грунт і каміння розміром менше 3 см знову перемішуються із ґрунтом через сито.
Завдяки гідравлічній системі розвантаження ви можете вивантажувати каміння в кут причепа, вантажівки або поля.
Камнеприбиральна машина прослужить вам довгі роки, оскільки виготовлена з міцної конструкції та високоякісних матеріалів.
Завдяки віброситу він дає можливість легко працювати навіть на вологих ґрунтах.
Він не забирає ґрунт у свій бак, тому що легко просіває ґрунт, легко збільшує рухливість трактора і тим самим економить паливо.
Завдяки новій конструкції барабанної системи поломка пружини запобігла. Він розроблений для забезпечення довговічності деталей і можливості легкої заміни деталей, що зношуються.
Технічні характеристики:
| Робоча глибина | 20-25см |
| Довжина | 520 см |
| Ширіна | 225 см |
| Зростання | 155см |
| Висота заливки | 185см |
| Місткість складу | 3500-4500 кг |
| Потрібна потужність трактора | 50 - 65 к.с. |
| Маса | 2500кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Відповідальна особа | Галат Юлія |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 14 квітня 2026