Відмінні характеристики моделі:
Складна подає стрічка (2 мм) забезпечує подачу колоди.
Перед затискачем встановлена пряма, пряма колоду в пиляльні зону .
Гідравлічний затиск запобігає колода під час розпилювання.
Обмежувач длини чураків регулюється від 20 до 40 див. Обмежувач з приводу кожної подачі колоди наближається до 4 см, при зупинці подачі повертається у вихідне положення. Таким чином, порізані шматки безпечно потрапляють у корито для розколу.
При подачі колоди повертає стільця стає в горизонтальне положення і залишається в ньому до закінчення розпилювання колоди, потім вона відкривається і чурак падає рівно в зону розколу.
Запатентований двошвидкісний гідравлічний циліндр із силою 11 тонн та швидким поверненням.
Решітка для розпилювання для тирси розташовується між ножем для розколу та транспортером.
Велика швидкість пильної цепочки-25 м/с (12 000 оборотів за хвилину). Швидкість ланцюга забезпечує роботу всього пильного механізму.
Технічні характеристики:
| Вага | 120 |
| Вага з транспортером | 680 кг + 120 кг |
| Вхідна швидкість карданного валу | 400 – 430 об/хв |
| Довжина | 3 м |
| Довжина поліна | 20 – 40 см |
| Довжина x ширина x висота (положення для транспортування) | TT 330 – 2320 x 1250 x 2480 мм |
| Довжина x ширина x висота (робоче положення під кутом 45) | TT 330 – 5360 x 1250 x 2380 мм |
| Діаметр колодій | 5 – 33 см |
| Цепа | 3/8 Oregon DuraCutTM |
| Необхідна потужність трактора | 30 кВт (для транспортування 60 кВт) |
| Сила розколу | 110 кН/11 тонн |
| Транспортер з одноступеневим телескопом з механічним натягом стрічки. | . |
| Шина | Oregon 16, b=1,5 мм |
| Ширина стрічки | 30 см |
Підключення гідравлічних шлангів (DM 1511, DM 2000, або естакади RN 300 S/RN 300 M.).
З відкриттям верхньої кришки всі основні функції станка зупиняються, забезпечуючи тим самим високий рівень безпеки.
Транспортне положення - подає стрічку і завантажувальний транспортер фіксується до станка. А станок прикріплюється до трактора за допомогою трьох сполучних точок.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тайфун |
| Країна виробник | Словенія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Відповідна людина | Резова Ольга |
| Стан | Нове |
- Ціна: Ціну уточнюйте






Відправка з 18 квітня 2026