Дровокольні пиляльний верстат RCA 480 JOY PLUS для виробництва дров.
Він призначений виключно для розпилу стовбурів діаметром від 5 до 48 см і кілки з силою розколу до 250 кН на 4, 6, 8, 12 або 16 частин, при цьому довжину поліна можна регулювати – від 25 до 50 см. Верстат призначений для використання на відкритому повітрі або в виробничому приміщенні.
Привід від вала відбору потужності трактора (необхідна потужність: для роботи – 30 кВт, для транспортування – 60 кВт).
Масляний радіатор з термостатом забезпечує надійну роботу верстата для колки дров при високих температурах.
Автоматичне регулювання розколює ножа (RCA 480 JOY PLUS)
Дисплей з відображенням параметрів верстата (RCA 480 JOY PLUS)
Технічні характеристики:
| Вага з транспортером | 1300 кг + 180 кг (TT 504 210 кг) |
| Вага. | 180 кг (TT 504 210 кг) |
| Вхідна швидкість карданного валу | 400-430 об/хв |
| Довжина поліна | 25 – 50 см |
| Довжина | 4 м (TT 504 – 5 м) |
| Довжина х ширина х висота (положення для транспортування) | 2410 x 1600 x 2330 мм TT 504 – 2410 x 1600 x 2630 мм |
| Довжина х ширина х висота (робоче положення під кутом 45 ) | 6100 x 1600 x 3150 мм TT 504 – 6930 x 1600 x 3800 мм |
| Діаметр колодій | 5 – 48 см |
| Необхідна потужність трактора | 30 кВт (для транспортування – 70 до 80 кВт) |
| Сила розколу | 250 кН / 25 тонн – дві швидкості |
| ТРАНСПОРТЕР - Складаний двоступінчастий з автоматичною гідравлічною системою натягу стрічки | . |
| Швидкість стрічки (регулюється безступінчасто) | від 0 – 0,8 м/с |
| Шина | Oregon 24, b=1,5 мм |
| Ширина стрічки | 43 см |
Транспортер - Складаний двоступінчастий з автоматичною гідравлічною системою натягу стрічки
Транспортер ТТ 504 - новий транспортер довжиною 4 на всіх верстатах Тайфун RCA, що призводить до змін в габаритах всього верстата як у робочому, так і в транспортному положенні.
Транспортер ТТ 510 S – новий 5-метровий транспортер з більш широкою стрічковою конвеєрною стрічкою і з двосекційним циліндром, який дозволяє гідравлічно розсовувати транспортер з транспортного положення в робоче положення і назад. Розвантажувальний транспортер рухається під кутом 15° в ліву і праву сторону, що забезпечує заповнення обсягу рівного трьом піддонів/паллетам/мішкам.
Опис роботи верстата:
Дровокольні верстати (RCA 480 JOY/RCA 480 JOY PLUS) призначений для виробництва дров. Процес відбувається таким чином:
• Навантаження колод подає на естакаду (опція), яка дозволяє здійснювати поперечну і подовжню подачу колод синхронізованою з подаючим транспортером верстата;
• Транспортування колод діаметром від 5 до 48 см або від 2" до 18,9" з допомогою подачі стрічки до регульованого обмежувача, який визначає довжину розпилу (від 25 до 50 см або 7,9" до 20") ;
• Розпилювання колод ланцюговою пилою на встановлену довжину;
• Розкол полін. Вибираючи підходящий розколює ніж, ви вибираєте також величину (діаметр) полін ;
• Транспортування полін регульованим транспортером (настройка швидкості, висоти і поперечного зсуву). При використанні розпиляної деревини, якість дров буде нижче, а продуктивність верстата – менше.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тайфун |
| Країна виробник | Словенія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Відповідна людина | Резова Ольга |
| Стан | Нове |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 18 квітня 2026