Універсальний культиватор «АРОН-4» призначена для ресурсозберігаючого обробки перед посівом, підрізання і видалення бур'янів, а також вирівнювання та формування поверхні грунту для посіву. Культиватор «АРОН-4» використовується в кліматичних зонах з вологістю ґрунту 8 - 27% і твердістю ґрунту у верхньому шарі 0,4 — 1,6 МПа.
Технічні характеристики:
| Продуктивність | 3,2 - 4,8 га/год |
| Робоча швидкість | до 12 км/год |
| Транспортна швидкість | до 20 км/год |
| Робоча ширина захвату | 4 м |
| Глибина обробки | 6 – 12 см |
| Кількість плоскоріжучих лап | 17 шт |
| Ширина захвату лапи плоскорежущей | 290 мм |
| Кількість прикатующих ковзанок | 2 шт |
| Кількість зубових борін | 24 шт |
| Габаритні розміри в робочому положенні (Д/Ш/В), м | 4,47x4,49х1,2 |
| Габаритні розміри в транспортному положенні (Д/Ш/В), м | 4,47х4,49х1,5 |
| Маса агрегату | 1350 кг |
| Потужність трактора (рекомендована) | 80 л. с. |
| Тип | напівпричіпний |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Культиватор |
| Стан | Новий |
| Гарантія | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідна людина | Галат Юлія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 15 квітня 2026