Туристичний автобус Van Hool EX надзвичайно ефективний. Модульна концепція, що використовується для EX, поряд з добре відомою надійністю Van Hool, дозволяє створити автомобіль, який можна адаптувати до специфіки кожного виду особистого транспорту без будь-яких компромісів з точки зору якості, безпеки чи комфорту.
На довершення до всього двигун, як завжди, відповідає найсуворішому екологічному законодавству. Ідеально підходить як для далеких поїздок, так і для міжміських поїздок та регулярних рейсів.
| Технічні характеристики: | |
| Тип | EX17H |
| Довжина | 14220 мм |
| Висота | 3805 мм |
| Ширіна | 2550 мм |
| Сидіння | 65+1+1 |
| Багажне відділення | 14,58 м3 |
| Колісна база | 6910 мм |
| Трансмісія 1 | |
| Двигун | Daf Euro 6NG |
| Потужність | 483 к.с. |
| Кількість циліндрів | 6 |
| ESC (електронний контроль стійкості) | Стандарт |
| ABS | Стандарт |
| Підвіска з автоматичним вирівнюванням | Стандарт |
| AEBS (удосконалена електронна гальмівна система) | Стандарт |
| EBS3(електронна гальмівна система) | Стандарт |
| FSD (частотне виборче демпфування) | Стандарт |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Hool |
| Країна виробник | Бельгія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Галат Юлія |
- Ціна: Ціну уточнюйте






Відправка з 18 квітня 2026