Авторефрижераторная установка для вантажівки з довжиною вантажного відсіку від 7,5 до 8,5 м
Установка
| Висота | 688 мм |
| Ширина | 1887 мм |
| Глибина | 919 мм |
Холодопродуктивність
| Продуктивність при потужності двигуна 0°C | 10 000 Вт |
| Вантажопідйомність при потужності двигуна, -20°C | 5800 Вт |
| Ємність на електричному стенді при 0°C | 6300 Вт |
| Ємність на електричному стенді при -20°C | 4000 Вт |
Потік повітря
| Об'єм повітряного потоку при статичному тиску 0 Па | S-2 = 1320, S-3 = 1980 м 3 /год |
| Швидкість викиду - повітряний кидок | 9,5 м/с |
Двигун
| Модель | TK 376 |
| Рейтинг | 14,6 кВт |
| Інтервал обслуговування | 2000 годин |
| немає. циліндрів/обсяг | ТК 376/3/1115 см 3 |
Електричний резервний двигун
| Напруга/Фаза/Частота | 400 / 3 / 50 -- 230 / 3 / 50 -- 230 / 3 / 60 |
| Рейтинг | 7,5 кВт |
- Безшумна робота
- Низьке споживання палива
- Низькі витрати за термін служби
- Простота використання та обслуговування
- Знижений об'єм викидів і відходів
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Thermo King |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Резванова Ольга |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 10 травня 2026