Extir-Plants B350 має 3 лопати, які майже вертикально опускаються в землю, і 2 бічні списи, які зрізають стрижневий корінь рослини, що опускається в землю по дузі. Вони перетинаються на стрижневому корені, працюючи як ножиці.
B350 реалізує грудки у вигляді усіченого конуса розміром від мінімум див.25/30 перевищує діаметр до максимум 45 см.
Так як грудки є усіченим конусом, з кожним набором лопат можна отримати більш дрібні грудки, а потім трохи менший діаметр (наприклад: більший діаметр 27 см, нанесений на 25 см в глибину, дає більший діаметр близько 25 см).
Він також був значно посилений для задоволення потреб розплідників, що працюють у важкопрохідній місцевості (наприклад, в Іспанії та на Сицилії).
Це можна зробити, використовуючи тільки бічні списи, дуже великі грудки (120/150 см) у формі півсфери. Звичайно, ми повинні мати можливість розгорнути рослину та завантажити списи у ґрунт на 3/4 рази. Він підходить для чагарників, живоплотів і невеликих дерев.
Технічні характеристики:
- Модель В350
- Розміри машини:
– ширина (мм) 1400
- Довжина (мм) 1300
- Висота (мм) 2100
- Вага (кг) 600
- Пікове число 3
- Кількість бічних копій 2
- Функціонування (без вібрацій) гідравлічний
- Робочий тиск (бар) 150
- Потужність трактора (к.с.) мін-макс 35-80
- Стандартний розмір грудки усіченого конуса:
- Верхня ширина (мм) 240-400-450
- нижня ширина (мм) 220-300
- Висота (мм) 400
- Максимальна вага, яку можна переміщати (кг) 200
- Середній час одного робочого циклу (сек) 40
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Потреба в потужності трактора | 80 к.с. |
| Гарантійний термін (міс.) | 12 |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2100 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Маса | 600 кг |
| Ширина | 1400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідна людина | Наталія Фісіна |
- Ціна: Ціну уточнюйте






Відправка з 31 травня 2026