Extir-Plants B700 має ту саму форму, що й B350, але більше за розміром. Він має 3 лопати, що спускаються вертикально в землю (злегка похилі), та 2 бічні списи, які зрізають стрижневий корінь рослини та опускаються в землю по дузі. Вони перетинаються на стрижневому корені, працюючи як ножиці.
B700 реалізує грудки у вигляді усіченого конуса розміром від мінімум див.45/50 від верхнього діаметра до максимального див.75/80.
Будучи грудками у вигляді зрізаного конуса, з кожним набором лопат можна отримати грудки дрібніші, а значить, і трохи менше в діаметрі.
Це можна зробити тільки за допомогою бічних копій, дуже великих грудок (см/160 м) у формі півсфери. Звичайно, ми повинні мати можливість розгорнути рослину та завантажити списи у ґрунт на 3/4 рази.
Технічні характеристики:
- Модель В700
- Розміри машини:
– ширина (мм) 1650
- Довжина (мм) 1700
- Висота (мм) 2100
- Вага (кг) 780
- Пікове число 3
- Кількість бокових копій 2
- Функціонування (без вібрацій) гідравлічний
- Робочий тиск (бар) 150
- Потужність трактора (л.с.) мін-макс 50-100
- Стандартний розмір грудки зрізаного конуса:
- Верхня ширина (мм) 450-750
- нижня ширина (мм) 500
- Висота (мм) 500
- Максимальна вага, яку можна переміщати (кг) 450
- Середній час одного робочого циклу (сек) 40
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Потреба в потужності трактора | 100 к.с. |
| Гарантійний термін (міс.) | 12 |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2100 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Маса | 780 кг |
| Ширина | 1650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідна людина | Наталія Фісіна |
- Ціна: Ціну уточнюйте





Відправка з 31 травня 2026