Дорожній коток Define Machinery YSW204 середнього розміру, який в основному підходить для ущільнення незв'язних матеріалів, таких як гравій, щебінь, піщано-гравійна суміш, піщаний грунт і кам'яний насип у шарі фундаменту, під фундамент шар та насипи інженерії.
Це конструкція високого рівня. Основні деталі та механізми відповідають міжнародним стандартам.
Ідеальне обладнання для ущільнення доріг, залізниць, аеропортів, портів, гребель та промислових майданчиків.
Ця машина оснащена оптимізованим двигуном з низькою витратою палива і відмінними експлуатаційними показниками завдяки високому крутному моменту при низьких оборотах. Є номером один при ущільненні схилів.
Технічні характеристики дорожнього котку Define Machinery YSW204:
- Статичне навантаження на лінію: 140 Н/см
- Робоча швидкість: 1.8/6.3
- Мінімальний радіус повороту: 4500 мм
- Частота вібрації: 50 Гц
- Номінальна амплітуда: 0.5 мм
- Хвилююча сила: 60 КН
- Діаметр притискного ролика: 1000 мм
- Ширина ущільнення: 1270 мм
- Інженерна модель: ZN490B
- Номінальна потужність: 36 кВт
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда вібрації | 0.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип дорожнього катка | З гладкими вальцями |
| Відцентрова сила | 60 кН |
| Частота вібрації | 50 Гц |
| Відома людина | Віра Ожух |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 4000 кг |
| Висота | 2450 мм |
| Довжина | 4030 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Характеристики ходової | |
| Діаметр вальца | 1000 мм |
| Радіус повороту | 4.5 м |
| Швидкість руху (транспортна) | 6.3 км/год |
| Ширина вальця | 1270 мм |
| Характеристики двигуна | |
| Марка двигуна | ZN490B |
| Тип двигуна | Дизельний |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 18 квітня 2026