Дорожній коток Define Machinery YSW206 середнього розміру, який в основному підходить для ущільнення незв'язних матеріалів, таких як гравій, щебінь, піщано-гравійна суміш, піщаний грунт і кам'яний насип у шарі фундаменту, під фундамент шар та насипи інженерії.
Це конструкція високого рівня. Основні деталі та механізми відповідають міжнародним стандартам.
Ідеальне обладнання для ущільнення доріг, залізниць, аеропортів, портів, гребель та промислових майданчиків.
Ця машина оснащена оптимізованим двигуном з низькою витратою палива і відмінними експлуатаційними показниками завдяки високому крутному моменту при низьких оборотах. Є номером один при ущільненні схилів.
Технічні характеристики дорожнього котку Define Machinery YSW206:
- Статичне навантаження на лінію: 160 Н/см
- Робоча швидкість: 2.1/7.2 км/г
- Мінімальний радіус повороту: 5000 мм
- Частота вібрації: 50 Гц
- Збудлива сила: 78 КН
- Номінальна амплітуда: 0.5 мм
- Модель двигуна: ZN490В
- Номінальна потужність: 36 КВт
- Ширина ущільнення: 1450 мм
- Діаметр прижимного ролика: 1060 мм
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда вібрації | 0.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип дорожнього катка | З гладкими вальцями |
| Відцентрова сила | 78 кН |
| Частота вібрації | 50 Гц |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 6000 кг |
| Висота | 2500 мм |
| Довжина | 4330 мм |
| Ширина | 1580 мм |
| Характеристики ходової | |
| Діаметр вальца | 1060 мм |
| Радіус повороту | 5 м |
| Швидкість руху (транспортна) | 7.2 км/год |
| Ширина вальця | 1450 мм |
| Характеристики двигуна | |
| Марка двигуна | ZN490B |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Загальні | |
| Відома людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 18 квітня 2026