Дорожній коток Define Machinery NK182 являє собою середні та великі вібраційні ковзанки, які в основному підходять для ущільнення незв'язних матеріалів, таких як гравій, щебінь, піщано-гравійна суміш, піщаний грунт і кам'яна суміш у шарі фундаменту, під фундаментному шарі та насипній інженерії.
Дорожній коток Define Machinery NK182 використовується для будівництва автомобільних доріг.
Ідеальне ущільнювальне обладнання для залізниць, аеропортів, портів, гребель та промислових майданчиків.
Технічні характеристики дорожнього котка Define Machinery NK182:
- Статичне навантаження на лінію: 540 Н/см
- Максимальна робоча швидкість: 11.2 км/год
- Мінімальний радіус повороту: 7000 мм
- Частота вібрації: 28/35 Гц
- Номінальна амплітуда: 2.0/1.0 мм
- Хвилююча сила: 360/280 КН
- Діаметр притискного ролика: 2130 мм
- Ширина ущільнення: 1500 мм
- Номінальна потужність: 160 Квт
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда вібрації | 2 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип дорожнього катка | З гладкими вальцями |
| Відцентрова сила | 100 кН |
| Частота вібрації | 35 Гц |
| Відома людина | Віра Ожух |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 18000 кг |
| Висота | 2995 мм |
| Довжина | 6005 мм |
| Ширина | 2360 мм |
| Характеристики ходової | |
| Діаметр вальца | 2000 мм |
| Радіус повороту | 7 м |
| Швидкість руху (транспортна) | 11.6 км/год |
| Ширина вальця | 1500 мм |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Дизельний |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 18 квітня 2026