
Вібраційний коток з подвійним сталевим колесомDefine Machinery YSC303
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026Вібраційний коток з подвійним сталевим колесом Define Machinery YSC303 є невеликим двоколісним тандемним вібраційним котком, яка підходить для різних видів ремонту доріг і закочування узбіччя шосе, тротуарів, стадіонів і садових газонів, підходить для ущільнення трубопроводів та траншей для дренажних труб.
Вібраційний коток з подвійним сталевим колесом Define Machinery YSC303 — ідеальна ущільнююча техніка для всіх видів будівництва парковок, доріг, тротуарів та велосипедних доріжок, а також для різноманітних робіт з обслуговування доріг.
Характеристики продуктивності:
- Закрита система гідравлічного приводу забезпечує безступінчасту зміну швидкості.
- Гальмівна система використовує гальмування в нейтральному положенні, аварійне гальмування та гальмо стоянки, короткий гальмівний шлях і високий гальмівний момент, забезпечуючи безпеку продукту.
- Система вібрації може реалізувати одночасну вібрацію та незалежну вібрацію заднього та переднього вальців та підходить для різних умов роботи.
- Висока частотна вібрація, висока ефективність роботи, хороший ефект ущільнення.
- Великий дорожній просвіт та бордюрний просвіт, висока прохідність, гарне ущільнення країв.
Технічні характеристики вібраційного котка з подвійним сталевим колесом Define Machinery YSC303:
- Статичне навантаження на лінію: 120/153 Н/см
- Робоча швидкість: 2.4/7.8 км/год
- Мінімальний радіус повороту: 4500 мм
- Частота вібрації: 50 Гц
- Номінальна амплітуда: 0.5 мм
- Хвилююча сила: 32 КН
- Діаметр притискного ролика: 780 мм
- Ширина ущільнення: 1090 мм
- Модель двигуна: ZN390B
- Номінальна потужність 26.8 Квт
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда вібрації | 0.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип дорожнього катка | З гладкими вальцями |
| Відцентрова сила | 32 кН |
| Частота вібрації | 50 Гц |
| Відома людина | Віра Ожух |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 3000 кг |
| Висота | 2650 мм |
| Довжина | 2880 мм |
| Ширина | 1275 мм |
| Характеристики ходової | |
| Діаметр вальца | 780 мм |
| Радіус повороту | 4.5 м |
| Швидкість руху (транспортна) | 7.8 км/год |
| Ширина вальця | 1090 мм |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Дизельний |
- Ціна: Ціну уточнюйте

