Одноколонний правильний гідравлічний прес серії YL41 має низку переваг:
- Оптимізована комп'ютерна конструкція: З одноколонна рама з гарною жорсткістю і простотою конструкції.
- Інтенсивна сталь зварна, відпущена.
- Картриджний клапан інтегрована гідравлічна система: надійний, тривалий термін експлуатації, менша гідравлічна дія, укорочені трубні лінії та зменшена точка витоку.
- Гідравлічна система: пристрій попереднього скидання тиску, зниження гідравлічного впливу.
- Електрична система керування: окрема, надійна, візуальна, проста в обслуговуванні.
- Кнопка типу централізованого керування: регулювання, напівавтоматичний (одноразовий хід і тиск).
- Регульований: робочий тиск ковзання. швидкий холостий хід вниз, повільний хід натискання.
Технічні характеристики:
- Габаритна висота (В), мм: 3050
- Габаритна довжина (Д), мм: 1280
- Габаритна ширина (Ш), мм: 1450
- Глибина зіва, мм: 320
- Макс. гідравлічний тиск, МПа: 25
- Макс. відкрита висота, мм: 1000
- Маса обладнання, кг: 4500
- Потужність двигуна, кВт: 5,5
- Номінальне зусилля, кН: 630
- Під'єднання до електромережі, В: 380
- Робоча швидкість, мм/с: 6-14
- Розмір верхньої робочої зони, мм: 620х460
- Розмір нижньої робочої зони, мм: 720x600
- Швидкість повернення, мм/с: 125
- Тип обладнання: Гідравлічний
- Зусилля виштовхування, кН: 69
- Хід повзуна, мм: 500
- Холостійка хід, мм/с: 130
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yangli |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4500 кг |
| Висота | 3050 мм |
| Довжина | 1280 мм |
| Ширина | 1450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Номінальне зусилля, кН | 630 |
| Макс. гідравлічний тиск, МПа | 25 |
| Потужність двигуна, кВт | 5,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


