Призначення ваг бункерних для сипучих продуктів Норма-Т Механотрон:
- Зважування сипких продуктів у потоці.
- Регулювання подачі.
- Відбір заданої кількості продукту (фасування в ємності, в тому числі в м'які контейнери, відвантаження в транспортні засоби).
- Облік кількості доз.
- Ваговий облік та дозування виконуються накопиченням та зважуванням порцій продукту.
Ваги мають конструкцію, яка дозволяє визначати вагу при безперервному потоці продукту з транспортера або при відборі із накопичувального бункера.
Характеристики ваги бункерні для сипучих продуктів Норма-Т Механотрон:
- Продуктивність ваг, до, м³/час40
- Похибка зважування, не більше, % 0.1
- Вага однієї порції, до, кг 100
- Робочий об'єм вагового бункера, л 85
- Витрата стисненого повітря при тиску 4 атм, не більше, м³/час0.8 < /li>
- Споживана потужність від однофазної мережі 220 В, не більше, Вт 60
- Маса ваг, не більше, кг 70
Дані з ваг можуть надходити на віддалений комп'ютер.
Можлива дистанційна установка продуктивності ваг і значень доз, що відпускаються. Конструкція ваг забезпечує можливість оперативної перевірки показань контрольними вантажами. Ваги Норма-Т мають блочно-модульну компоновку, яка забезпечує зручність в експлуатації та обслуговуванні. Підприємство проводить прив'язку ваг до технологічної лінії, пусконалагоджувальні роботи, гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Додаткові параметри | |
|---|---|
| Автоматичне керування дозуванням | Так |
| Накопичення та індикація суми зважувань | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Маса | 70 кг |
| Найбільша межа зважування | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Тип бункерних ваг | Електронні |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Відповідальний чоловік | |
| Відповідальна особа | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте



