Механічний прес має досить широку сферу застосування. Застосовується для обробки виробів з:
- кольорових металів;
- пластика;
- папери.
Технічні характеристики:
- Габаритна висота (В), мм: 2600
- Габаритна довжина (Д), мм: 1300
- Габаритна ширина (Ш), мм: 1330
- Закрита висота, мм: 280
- Кількість ходів, мін-1: 140
- Маса обладнання, кг: 3170
- Потужність головного приводу, кВт: 4,7
- Номінальне зусилля, кН: 400
- Отвор під хвостовик пуансона (діаметр х глибина), мм: Ф50х70
- Розмір отвору в столі, мм: Ø250
- Розмір столу, мм: 600х400
- Розміри повзуна, мм: 350х285
- Відстань між стійками, мм: 280
- Регулювання міжштампового простору: 65
- Тип обладнання: Не похила станина
- Товщина підштампової плити, мм: 80
- Хід повзуна, мм: 10-80
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Ні |
| Споживана потужність | 4.7 кВт |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3170 кг |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 1330 мм |
| Висота | 2600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


