Механічний прес має досить широку сферу застосування. Застосовується для обробки виробів з:
- Габаритна висота (В), мм: 2775
- Габаритна довжина (Д), мм: 960
- Габаритна ширина (Ш), мм: 2040
- Закрита висота, мм: 390
- Кількість ходів, мін-1: 72
- Маса обладнання, кг: 9735
- Потужність головного приводу, кВт: 11,8
- Номінальне зусилля, кН: 1000
- Розмір отвору в столі, мм: Ø360
- Розмір столу, мм: 850x560
- Відстань між стійками, мм: 400
- Регулювання міжштампового простору: 100
- Тип обладнання: Не похила станина
- Товщина підштампової плити, мм: 100
- Хід номінального зусилля, мм: 5
- Хід повзуна, мм: 10-130
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Ні |
| Споживана потужність | 11.8 кВт |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9735 кг |
| Довжина | 960 мм |
| Ширина | 2040 мм |
| Висота | 2775 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


