Ножильні підйомники призначені для вертикального підйому та переміщення людей та вантажів для виконання широкого спектру робіт на висоті.
Технічні характеристики:
- Робоча висота (м): 8
- Розмір платформи (мм): 1670*740
- Максимальна висота підйому (м): 6
- Розмір робочого майданчика (довжина × ширина × висота): 1,67×0,74×1,1 м
- Габаритні розміри (довжина × ширина × висота): 1,86×0,76×1,84 м
- Висувна платформа (м): 0,9
- Радіус повороту (м): 1,64
- Навантаження (кг): 230
- Навантаження на висунуту платформу (кг): 120
- Колісна база (м): 1,36
- Дорожній просвіт (мм): 100/20
- Вага (кг): 1450
У порівнянні з аналогами (вежами, турами та будівельними лісами) використання самохідних підйомників ножичного типу має ряд переваг і дозволяє:
- значно збільшити ефективність робіт та економити час завдяки можливості швидко підніматися на необхідну висоту та пересуватися на місцевості;
- збільшити продуктивність працівників та зменшити операційні витрати;
- інвестувати в безпеку праці працівників, спрощуючи всі потенційно небезпечні операції, пов'язані з підйомом та переміщенням вантажів вручну.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 230 кг |
| Власна вага | 1450 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри платформи | |
| Максимальна довжина платформи | 186 мм |
| Максимальна ширина платформи | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ZTG Group |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


