
Односторонній напівавтоматичний стрічкопильний верстат по металу Bekamak BMSY-325CGH
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: BMSY-325CGH
Промисловий напівавтоматичний стрічковий верстат двоколонного типу Beka-Mak BMSY 325 CGH застосовується на підприємствах для розпилювання заготовок суцільного перерізу, профільних заготовок із твердої високолегованої сталі. Надійна конструкція та гарантія точності різу, максимальний захист від вібрацій та перекосу полотна. Модифікована панель керування із зручним розташуванням.
Стандартна комплектація
- Лінійні напрямні
- Чуттєве зусилля різання
- Стрічкопильне полотно 34 мм
- Насос рідини для охолодження
- Захист від перегріву
- Гідромеханічний натяг полотна
- Щітка для пилки
- Гідравлічні лещата
- Оптичне регулювання висоти
- Важіль регулювання ширини різання
- Надпотужний редуктор
- Нахил на 2°
- Безступінчасте регулювання швидкості різання
- Цифровий індикатор кута різання
- Гідравлічна фіксація
- Панель управління
Додаткова комплектація (опційно)
- Пристрій для мікророзпилення ILC
- Гідравлічний верхній затискач
- Гідравлічний натяг стрічки
- Конвеєр для стружки
- Лазерний покажчик лінії
- 3-метровий роликовий стіл
- 3-метровий моторизований роликовий стіл
Технічні характеристики
|
|
|
|
|
|
|
Ріжуча здатність |
0° |
325 мм |
400 x 320 мм |
320 мм |
|
+30° |
325 мм |
360 x 320 мм |
320 мм |
|
|
+45° |
305 мм |
270 x 320 мм |
270 мм |
|
|
+60° |
190 мм |
180 x 240 мм |
180 мм |
|
|
Головний двигун |
2.2 кВт |
|||
|
Гідромотор |
0.55 кВт |
|||
|
Двигун системи ЗОР |
0.12 кВт |
|||
|
Швидкість різання |
20 - 100 м/хв |
|||
|
Розмір полотна |
4380x34x1.1 мм |
|||
|
Висота робочої поверхні |
640 мм |
|||
|
Вага |
1185 кг |
|||
|
Довжина |
2100 мм |
|||
|
Глибина |
800 мм |
|||
|
Висота |
1600 мм |
|||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двоколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 640 мм |
| Споживана потужність | 2.87 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 10 - 100 м/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1185 кг |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте










