Стрічковопильний верстат Bekamak BMSO-440CGS є повністю автоматичним верстатом із сервоприводом подачі та є ідеальною моделлю для масового виробництва та різання пучків суцільного матеріалу, труб та профілів. Кутове різання доступне в діапазоні 0-60 градусів. Система сервоприводу може зменшити допуски на різання до нульової похибки. Сервосистема подачі з кулько-гвинтовою передачею знижує допуски на різання до нульової похибки. Зручний для користувача кольоровий сенсорний екран Omron. Панель керування PLC дозволяє зберігати 30 різних програм різання, кожна з яких може мати 50 кроків різання. Гідравлічний верхній затискач та шестигранні лещата також доступні для різання пучків.
Стандартна комплектація
- Цифровий індикатор кута різання
- Інвертор
- Лінійні напрямні
- Прецизійний регулятор тиску
- Гідравлічна фіксація кута різання
- Рухома панель управління
- Стрічкова пилка 34 мм
- Гідравлічні лещата
- Потужний редуктор для важких умов експлуатації
- Гідромеханічний натяг полотна
- Перемикач безпеки
- Щітка для пилки
- 3° нахил
- Оптичне регулювання висоти
- Насос рідини для охолодження
Додаткова комплектація (опційно)
- Пристрій для мікророзпилення ILC
- Гідравлічний верхній затискач
- Гідравлічний натяг полотна
- Лазерний вказівник лінії для різання
- 3-метровий роликовий стіл для матеріалів
Технічні характеристики
|
|
|
|
|
|
|
Ріжуча здатність |
0° |
440 мм |
610 x 440 мм |
440 мм |
|
+30° |
440 мм |
570 x 440 мм |
440 мм |
|
|
+45° |
430 мм |
430 X 440 мм |
430 мм |
|
|
+60° |
320 мм |
260 X 440 мм |
260 мм |
|
|
Головний двигун |
4 кВт |
|||
|
Гідромотор |
1.1 кВт |
|||
|
Насос охолоджувальної рідини |
0.12 кВт |
|||
|
Серводвигун |
1.5 кВт |
|||
|
Швидкість різання |
20 - 100 м/хв |
|||
|
Розмір полотна |
5400x41x1.3 мм |
|||
|
Висота робочої поверхні |
807.50 мм |
|||
|
Вага |
3600 кг |
|||
|
Довжина |
2850 мм |
|||
|
Глибина |
2350 мм |
|||
|
Висота |
2000 мм |
|||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bekamak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Споживана потужність | 6.72 кВт |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 807.5 мм |
| Швидкість руху стрічки | 10 - 100 м/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двоколонний |
| Тип управління | Автоматичне |
| ЧПУ | Так |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3600 кг |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 2850 мм |
| Ширина | 2350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте







