Повністю автоматичний стрічковопильний горизонтальний верстат Bekamak BMSO 560C з лінійними напрямними підходять для різання тільки під кутом 90°. Після того, як бажана кількість та довжина налаштовані, машина автоматично відрізає заготовки у потрібній кількості та довжині. Після різання матеріалу верхня частина корпусу автоматично піднімається на висоту матеріалу і продовжує різання доти, доки не буде досягнуто необхідної кількості різів. Верстати оснащені знімним баком для охолоджувальної рідини з занурювальним електричним насосом для подачі охолоджуючої рідини до обох напрямних вузлів. Полотно стрічкової пили та стійка для матеріалу довжиною 1,2 метра входять до стандартної комплектації цих моделей.
Стандартна комплектація
- Стрічкова пилка 41 мм
- Лінійні напрямні
- Панель управління
- Гідравлічні лещата
- Гідромеханічний натяг полотна
- Надпотужний редуктор
- Насос рідини для охолодження
- Важіль регулювання ширини різання
- Механічний верхній затискач
- Вал обмеження матеріалу
- Регулювання тиску
- Контролер швидкості
- 1,2 м стіл для матеріалів
- Перемикач безпеки
- Щітка пили
- Оптичне регулювання висоти
Додаткова комплектація (опційно)
- Конвеєр для стружки
- 3-метровий роликовий стіл для матеріалів
- Гідравлічний натяг полотна
- Мікророзпилювальний охолоджувач
- Лазерний покажчик лінії різання
Технічні характеристики
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Ріжуча здатність | 0° | 560 мм | 570 x 560 мм | 560 мм |
| Головний двигун | 4 кВт | |||
| Гідромотор | 1.1 кВт | |||
| Двигун подачі | 0.25 кВт | |||
| Насос охолоджувальної рідини | 0.12 кВт | |||
| Двигун конвеєра для стружки | 0.25 кВт | |||
| Швидкість різання | 20 - 100 м/хв | |||
| Розмір полотна | 6000x41x1.3 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 590 мм | |||
| Вага | 2242 кг | |||
| Довжина | 3500 мм | |||
| Глибина | 1050 мм | |||
| Висота | 2050 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двоколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Автоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 590 мм |
| Споживана потужність | 5.72 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 10 - 100 м/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2242 кг |
| Довжина | 3500 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте











