Напівавтоматичні горизонтальні стрічкопильні верстати Bekamak BMSY-810C з лінійними напрямними ідеально підходять для різання матеріалів зі змінною кількістю пропилів. Машини виконують різання гідравлічно. Після завершення різання верхня частина корпусу автоматично піднімається на висоту різання. Для наступного різання матеріал вручну доводять до упору, і повторюється різ. Полотно стрічкової пилки входить до стандартної комплектації цих моделей.
Стандартна комплектація
- 2° нахил
- Стрічкова пилка 41 мм
- Безступінчасте регулювання швидкості різання
- Захист від перегріву
- Щітка пилки
- Гідромеханічний натяг полотна
- Лінійні напрямні
- Поздовжній упор
- Гідравлічні лещата
- Панель управління
- Оптичне регулювання висоти
- Потужний редуктор
- Точне регулювання тиску
- Насос рідини для охолодження
- Роликовий стіл для матеріалів 1,2 м
Додаткова комплектація (опційно)
- Високі лещата
- Подвійні лещата
- Конвеєр для стружки
- Гідравлічний верхній прес
- Пристрій для мікророзпилення ILC
- Гідравлічний натяг полотна
- 3-метровий роликовий стіл
- 3-метровий моторизований роликовий стіл
- Лазерне підсвічування лінії різання
- Пристрій пакетного різання
- Роздільні лещата
Технічні характеристики
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Ріжуча здатність | 0° | 810 мм | 850 x 810 мм | 810 мм |
| +45° | 380 мм | 480 x 810 мм | 480 мм | |
| Головний двигун | 4 кВт | |||
| Гідромотор | 1.5 кВт | |||
| Насос охолоджувальної рідини | 0.12 кВт | |||
| Швидкість різання | 20 - 100 м/хв | |||
| Розмір полотна | 8200x41x1.3 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 585 мм | |||
| Вага | 3080 кг | |||
| Довжина | 3900 мм | |||
| Глибина | 1200 мм | |||
| Висота | 2350 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двоколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 585 мм |
| Споживана потужність | 5.62 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 10 - 100 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 8200 мм |
| Ширина стрічкової пили | 41 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.3 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3080 кг |
| Довжина | 3900 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 2350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте







