Напівавтоматичні двоколонні горизонтальні стрічкопильні верстати Bekamak BMSY-1515C ідеально підходять для різання матеріалів зі змінним числом різів. Машини виконують різання гідравлічно. Після завершення різання верхня частина корпусу автоматично піднімається на висоту різання. Для наступного різання матеріал вручну доводять до упору, і повторюється різ. Полотно стрічкової пилки входить до стандартної комплектації цих моделей.
Стандартна комплектація
- Стрічкова пилка 80 мм
- Безступінчасте регулювання швидкості різання
- Захист від перегріву
- Моторизована щітка для стружки
- Гідравлічний натяг полотна
- Лінійні напрямні
- Точне регулювання тиску
- Гідравлічні лещата
- Панель управління
- Оптичне регулювання висоти
- Потужний редуктор
- Синхронізація рухомого важеля/тисків
- Конвеєр для стружки
Додаткова комплектація (опційно)
- 3-метровий роликовий стіл для матеріалів
- 3-метровий моторизований роликовий стіл
Технічні характеристики
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Ріжуча здатність | 0° | 1500 мм | 1510 x 1500 мм | 1500 мм |
| Головний двигун | 15 кВт | |||
| Гідромотор | 7.5 кВт | |||
| Насос охолоджувальної рідини | 2 x 0.20 кВт | |||
| Двигун конвеєра для стружки | 0.25 кВт | |||
| Швидкість різання | 10 - 70 м/хв | |||
| Розмір полотна | 13300x80x1.6 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 545 мм | |||
| Вага | 21645 кг | |||
| Довжина | 6000 мм | |||
| Глибина | 2400 мм | |||
| Висота | 3850 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двоколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 545 мм |
| Споживана потужність | 23.15 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 20 м/хв, 70 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 13300 мм |
| Ширина стрічкової пили | 80 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.6 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 21645 кг |
| Довжина | 6000 мм |
| Ширина | 2400 мм |
| Висота | 3850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте







