Нова серія стрічковопильних верстатів Bekamak CS розроблена з повністю автоматичною системою сервоприводу, щоб максимізувати їхню продуктивність при різанні важких металів, профілів і труб у великих кількостях.
Основні функції
- Зручний сенсорний екран Omron.
- Можливість збереження до 30 різних кроків довжини різання в 50 різних програмах.
- Сервоподача з довжиною ходу 700 мм. Багаторазовий робочий хід 9999 мм.
- Мінімальна вібрація з лінійними напрямними.
- Конвеєр для стружки.
- Планетерна коробка передач з високою ефективністю.
Стандартна комплектація
- Стрічкова пилка 41 мм
- Гідромеханічний натяг полотна
- Щітка пилки
- Захист від перегріву
- Синхронізація рухомого важеля/тисків
- Лінійні напрямні
- Оптичне регулювання висоти
- Планетарна коробка передач
- Панель управління ПЛК
- Безступінчасте регулювання швидкості різання
- Точне регулювання тиску
- Безконтактний перемикач для виявлення ковзання леза
- Насос рідини для охолодження
Додаткова комплектація (опційно)
- Гідравлічний верхній прес
- Пристрій пакетного різання
- 3-метровий роликовий стіл для матеріалів
- Гідравлічний натяг полотна
- Пристрій для мікророзпилення ILC
- 2° нахил
Технічні характеристики
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Ріжуча здатність | 0° | 560 мм | 600 x 560 мм | 560 мм |
| Головний двигун | 5.5 кВт | |||
| Гідромотор | 2.2 кВт | |||
| Насос охолоджувальної рідини | 0.12 кВт | |||
| Двигун конвеєра для стружки | 0.25 кВт | |||
| Швидкість різання | 20 - 100 м/хв | |||
| Розмір полотна | 6000x41x1.3 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 810 мм | |||
| Вага | 4500 кг | |||
| Довжина | 3250 мм | |||
| Глибина | 2200 мм | |||
| Висота | 2350 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двоколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Автоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 810 мм |
| Споживана потужність | 8.07 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 10 - 100 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 6000 мм |
| Ширина стрічкової пили | 41 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.3 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 4500 кг |
| Довжина | 3250 мм |
| Ширина | 2200 мм |
| Висота | 2350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









