Новий стрічкопильний верстат Bekamak BMSO-570CS розроблений з повністю автоматичною системою сервоприводу, щоб максимізувати продуктивність при різанні важких металів, профілів та труб у великих кількостях. Максимальне співвідношення продуктивності та вартості, збільшення терміну служби полотна до 50% завдяки автоматичному управлінню та датчикам.
Основні функції
- Інтелектуальне різання та зручний сенсорний екран із програмою різання Omron CNC.
- Можливість збереження до 30 різних кроків довжини різання в 50 різних програмах.
- Можливість ручного введення параметрів різання.
- Функція автоматичного розрахунку параметрів різання в залежності від типу та розміру матеріалу.
- Сервоподача з довжиною ходу 700 мм.
- Алмазні клини з гідравлічною системою.
- Автоматичний гідравлічний контроль натягу полотна, що ефективно працює на всьому протязі різання.
- Різання без вібрації з 2 лінійними напрямними.
- Висока ефективність із планетарною коробкою передач.
Стандартна комплектація
- Ручне централізоване змащування
- Важіль регулювання ширини різання
- Конвеєр для стружки
- Гідравлічні роз'ємні лещата
- Гідравлічні лещата
- Панель управління
- Регулювання тиску
- Лінійні напрямні
- Стрічкове полотно 54 мм
- Інвертор
- Світлодіодна лампа
- Оптичний швидкий підхід
- Гідравлічний датчик натягу та прослизання леза
- Планетарна коробка передач
Додаткова комплектація (опційно)
- Контроль відхилення
- Конвеєр для стружки палетного типу
- Відображення швидкості різання
- Гідравлічний верхній затискач
- Пристрій мікророзпилення
- Головний двигун 15 кВт
- Шестигранні лещата
Технічні характеристики
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Ріжуча здатність | 0° | 570 мм | 600 x 570 мм | 570 мм |
| Головний двигун | 7.5 кВт | |||
| Гідромотор | 1.1 кВт | |||
| Насос охолоджувальної рідини | 0.2 кВт | |||
| Двигун конвеєра для стружки | 0.25 кВт | |||
| Сервомотор електроживлення | 2 кВт | |||
| Швидкість різання | 20 - 100 м/хв | |||
| Розмір полотна | 7400x54x1.6 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 805 мм | |||
| Вага | 5900 кг | |||
| Довжина | 3500 мм | |||
| Глибина | 2000 мм | |||
| Висота | 2700 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двоколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Автоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 805 мм |
| Споживана потужність | 9.05 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 10 - 100 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 7400 мм |
| Ширина стрічкової пили | 54 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.6 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 5900 кг |
| Довжина | 3500 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Висота | 2700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







