
Горизонтальний напівавтоматичний стрічковопильний станок по металу Bekamak BMSY-320
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: BMSY-320
Верстат для різання профілів напівавтоматичний стрічковопильний Beka-Mak BMSY 320 від турецького виробника Beka-Mak з довжиною стрічкового полотна 3660 мм, висотою робочої поверхні 640 мм та швидкістю різання 20-100 м/хв використовується для продуктивного різання профільного та суцільного металопрокату. Верстат для різання профілів підходить як для нарізування пакета заготовок, так і великих профілів. Повернення пильної рами у вихідне положення та затискач заготовки відбувається за допомогою гідравліки після команди оператора.
Стандартна комплектація
- Контролер швидкості
- Щітка пилки
- Перемикач безпеки
- Потужний редуктор
- Панель управління
- Перемикач регулювання висоти
- Гідромеханічний натяг полотна
- Стрічкова пилка 27 мм
- Роликовий стіл
- Вал обмеження матеріалу
- Гідравлічні лещата
- Насос рідини для охолодження
Додаткова комплектація (опційно)
- Гідравлічний верхній затискач
- Пристрій для мікророзпилення ILC
- Конвеєр для стружки
- 3-метровий роликовий стіл
- Поворотний стіл
Технічні характеристики
| Ріжуча здатність | 0° | 320 мм | 440 x 220 мм | 320 мм |
| +45° | 280 мм | 280 x 200 мм | 260 мм | |
| Головний двигун | 1.5 кВт | |||
| Гідромотор | 0.37 кВт | |||
| Насос охолоджуючої рідини | 0.12 кВт | |||
| Швидкість різання | 20 - 100 м/хв | |||
| Розмір полотна | 3660x27x0.9 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 640 мм | |||
| Вага | 670 кг | |||
| Довжина | 1900 мм | |||
| Глибина | 850 мм | |||
| Висота | 1300 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bekamak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина стрічкової пили | 3660 мм |
| Споживана потужність | 1.99 кВт |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 640 мм |
| Швидкість руху стрічки | 10 - 100 м/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Одноколонний |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| ЧПУ | Так |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 670 кг |
| Висота | 1300 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте


