
Горизонтальний напівавтоматичний стрічковопильний станок по металу Bekamak BMSY-350M
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: BMSY-350M
Напівавтоматичний верстат для різання металу стрічковий BMSY 350 M від турецького виробника Beka-Mak з довжиною стрічкового полотна 4160 мм, висотою робочої поверхні 640 мм та швидкістю різання 20-100 м/хв використовується для продуктивного різання профільного та суцільного металопрокату. Пильна рама опускається під власною вагою, швидкість опускання регулюється з пульта управління. Повернення пильної рами у вихідне положення та затискання заготовки відбувається за допомогою гідравліки, після команди оператора. Підходить для різання суцільного та профільного металопрокату переважно під кутом 90° діаметром до 350 мм.
Стандартна комплектація
- Контролер швидкості
- Щітка пилки
- Перемикач безпеки
- Потужний редуктор
- Панель управління
- Перемикач регулювання висоти
- Гідромеханічний натяг полотна
- Стрічкова пилка 34 мм
- Роликовий стіл
- Вал обмеження матеріалу
- Гідравлічні лещата
- Насос рідини для охолодження
Додаткова комплектація (опційно)
- Гідравлічний верхній затискач
- Пристрій для мікророзпилення ILC
- Конвеєр для стружки
- 3-метровий роликовий стіл
- Поворотний стіл
Технічні характеристики
| Ріжуча здатність | 0° | 350 мм | 570 x 260 мм | 350 мм |
| +45° | 350 мм | 460 x 180 мм | 350 мм | |
| Головний двигун | 2.2 кВт | |||
| Гідромотор | 0.37 кВт | |||
| Насос охолоджуючої рідини | 0.12 кВт | |||
| Швидкість різання | 20 - 100 м/хв | |||
| Розмір полотна | 4160x34x1.1 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 640 мм | |||
| Вага | 795 кг | |||
| Довжина | 2300 мм | |||
| Глибина | 850 мм | |||
| Висота | 1300 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bekamak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина стрічкової пили | 4160 мм |
| Споживана потужність | 2.69 кВт |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 640 мм |
| Швидкість руху стрічки | 10 - 100 м/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Одноколонний |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Товщина стрічкової пилки | 1.1 мм |
| ЧПУ | Так |
| Ширина стрічкової пили | 34 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 795 кг |
| Висота | 1300 мм |
| Довжина | 2300 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте



