
Автоматичний горизонтальний стрічковопильний станок по металу Bekamak BMSO-320L
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: BMSO-320L
Автоматичний стрічковопильний станок по металу Bekamak BMSO 320 L оснащений потужним приводом 2200 Вт, що дозволяє йому розвивати швидкість різу від 20 до 100 метрів за хвилину. Затискання виробу в лещатах, подача та хід пильної рами здійснюється в автоматичному режимі за допомогою гідравлічних зусиль. Натяг робочого полотна не вважається статичним, тому що піддається гідромеханічному впливу і може бути змінено. До того ж, вже в стандартній комплектації є можливість для плавного регулювання ходу робочого полотна.
Стандартна комплектація
- Гідравлічні лещата
- Інвертор
- Насос рідини для охолодження
- Перемикач безпеки
- Механічний верхній затискач
- Панель управління
- Надпотужний редуктор
- Поздовжній упор
- Гідромеханічний натяг полотна
- Стрічкова пилка 34 мм
- Перемикач регулювання висоти
- Роликовий стіл 1,2 м
- Щітка пилки
Додаткова комплектація (опційно)
- Пристрій для мікророзпилення ILC
- 3-метровий роликовий стіл для матеріалів
- Гідравлічний натяг полотна
- Конвеєр для видалення стружки
- Гідравлічні лещата
Технічні характеристики
| Ріжуча здатність | 0° | 330 мм | 500 x 320 мм | 320 мм |
| Головний двигун | 2.2 кВт | |||
| Гідромотор | 0.37 кВт | |||
| Насос охолоджуючої рідини | 0.12 кВт | |||
| Двигун подачі | 0.25 кВт | |||
| Швидкість різання | 20 - 100 м/хв | |||
| Розмір полотна | 4160x34x1.1 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 640 мм | |||
| Вага | 860 кг | |||
| Довжина | 2100 мм | |||
| Глибина | 850 мм | |||
| Висота | 1300 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bekamak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина стрічкової пили | 4160 мм |
| Споживана потужність | 2.94 кВт |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 640 мм |
| Швидкість руху стрічки | 100 м/хв, 20 м/хв, 10 - 100 м/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Одноколонний |
| Тип управління | Автоматичне |
| Товщина стрічкової пилки | 1.1 мм |
| ЧПУ | Так |
| Ширина стрічкової пили | 34 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 860 кг |
| Висота | 1300 мм |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте


