
Автоматичний горизонтальний стрічковопильний станок по металу Bekamak BMSO-440
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: BMSO-440
Стрінопильний верстат Beka-Mak BMSO 440 відноситься до класу автоматичних. При зовнішніх габаритах: довжина 2630 мм, ширина 1110 мм та висота 1710 мм, верстат важить 1440 кг. Головний привід відрізняється підвищеною потужністю (3000 Вт). Це дозволяє проводити пакетне різання заготовок при швидкості пили від 20 до 100 метрів за хвилину. Участь оператора у виробничому процесі зведено до мінімуму. Так, затискач і подача заготовки здійснюється за допомогою гідравлічного тиску, крім цього проводиться плавний гідромеханічний натяг робочого полотна та його підйом на необхідну висоту. Автоматичний верстат для металу BMSO 440 дозволяє проводити і регулювання ходу робочого оснащення. Це гарантує високу якість різання.
Стандартна комплектація
- Поздовжній упор
- Вібраційний циліндр
- Щітка пилки
- Насос рідини для охолодження
- Механічний верхній затискач
- Перемикач безпеки
- Точне регулювання різання
- Гідромеханічний натяг леза
- Інвертор
- Синхронізація рухомим важелем / лещатами
- Потужний редуктор
- Стрічкова пилка 34 мм
- Роликовий стіл 1,2 м
- Панель управління
- Гідравлічні лещата
Додаткова комплектація (опційно)
- Пристрій для мікророзпилення ILC
- 3-метровий роликовий стіл для матеріалів
- Гідравлічний натяг полотна
- Конвеєр для видалення стружки
- Гідравлічні лещата
Технічні характеристики
| Ріжуча здатність | 0° | 440 мм | 580 x 440 мм | 440 мм |
| Головний двигун | 3 кВт | |||
| Гідромотор | 0.55 кВт | |||
| Насос охолоджуючої рідини | 0.12 кВт | |||
| Двигун подачі | 0.55 кВт | |||
| Двигун конвеєра для стружки | 0.25 кВт | |||
| Швидкість різання | 20 - 100 м/хв | |||
| Розмір полотна | 5200x34x1.1 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 735 мм | |||
| Вага | 1440 кг | |||
| Довжина | 2630 мм | |||
| Глибина | 1110 мм | |||
| Висота | 1710 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bekamak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина стрічкової пили | 5200 мм |
| Споживана потужність | 4.47 кВт |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 735 мм |
| Швидкість руху стрічки | 100 м/хв, 20 м/хв, 10 - 100 м/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Одноколонний |
| Тип управління | Автоматичне |
| Товщина стрічкової пилки | 1.1 мм |
| ЧПУ | Так |
| Ширина стрічкової пили | 34 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1440 кг |
| Висота | 1710 мм |
| Довжина | 2630 мм |
| Ширина | 1110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте


